Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Pod povrchem: Cesta zpátky k sobě

9 října, 2020 @ 4:00 pm - 11 října, 2020 @ 3:00 pm

5650Kč

Pod povrchem: Cesta zpátky k sobě

Sebezkušenostní prožitkový seminář, který vám přinese mnoho překvapujících momentů, které jste si neuměli ani představit. Čtemě knížky, rozvíjíme se a objevujeme, ale nějak to pořád není “ono”. Lidská psychika a emoce totiž nerozumí tomu veškerému přívalu informací. Potřebujeme také zážitky a prožitky.

Najděte v sobě odvahu a chuť čelit sami sobě.
Najděte v sobě trpělivost a soucit, abyste se mohli obejmout.
Najděte míru a najděte vnitřní balanc ve svých kvalitách.

Na co se můžete těšit? 

Hranice, slzy, sdílení, smích. Vše je možné a vše plyne samo od sebe díky bezpečnému prostoru, který společně vytvoříme. Budeme se pohybovat po hraně našich obranných mechanismů, po hraně našich sebeklamů a přesvědčení. Zároveň načerpávat nový vítr do našich plachet, abychom mohli plout dál do našich dnů.

Budeme mluvit, hrát hry, zapojíme naše těla do celého procesu. Postupně budeme odhazovat jednu slupku za druhou s cílem podívat se na to, čím si svůj život komplikujeme a naopak, kde jsou naše kvality. Zažijeme emoční horskou dráhu, kdy se budeme zlobit, křičet, ale také pocítíme vděčnost, uvolnění a radost. Vše během jednoho víkendu, který je věnovaný jen a jen vám.

Máte odvahu?

Chcete již konečně přestat jen mluvit a hledat důvody, proč něco nejde tak, jak byste si přáli?

Začněte u sebe. 

Podívejte se sami sobě do očí.

Jaká je pravda?

Pro koho je seminář určen?

Pro všechny, kdo mají opravdový zájem na sobě pracovat.

Pro všechny, kdo chtějí mít zdravý a krásný vztah sami k sobě, a právě proto ho mohou mít k druhým.

Pro všechny, pro koho teorie již nejsou dostačujicí.

Pro každého. 🙂

 

Kde se sebezkušenostní seminář “Pod povrchem” koná?

Víkend plný emocí, blízkosti, sdílení se koná v malinké vesničce Nouzov nedaleko Semil, v severovýchodních Čechách.
Je pro nás připavený patrový apartmán v rodinném penizonu U Kapličky, kde budeme společně spát ve sdílených pokojích a na doplnění energie scházet do přízemní restaurace, kde se o nás osobně bude starat majitelka penzionu, která se pokusí splnit naše chuťování přání a rozmanitosti.
Během dne se budeme scházet v prostorném prostředí společné místnosti našeho apartmánu, také budeme chodit do lesa a čeká na vás také jedno překvapení.

Seminář Pod povrchem se koná od pátku od 16 hod a trvá do neděle 15 hod.
Spolujízdy se pokusíme společně domluvit po závazných přihláškách, abychom se všichni sešli včas a v pořádku. Bližší informace získáte po přihlášení emailem.

 

Cena zahrnuje: zajištění programu emočního tréninku, odborná péče, osobní konzultace, přednášky a prožitková cvičení, meditace, ubytování, stravování.

(Je možné, že budete požádání o dovezení si drobných předmětů, které se nám budou hodit do programu.)


Platební podmínky: Seminář uhraďte do 5 pracovních dní od přihlášení, prosím. Pokud potřebujete, můžeme se domluvit na rozložení platby do dvou úhrad.

STORNO podmínky: Pro odhlášení již zapsaného pobytového semináře Pod povrchem je storno poplatek 0% z ceny kurzu v době 61 a více dnů od konání pobytového semináře. V době od 60 dnů do 30 dnů před zahájením kurzu, semináře nebo workshopu je storno poplatek 50% z ceny pobytového semináře. Méně než 30 dnů před zahájením pobytového semináře je storno poplatek 100% z ceny kurzu.

Více informací: Všeobecné obchodní podmínky

Podrobnosti

Zahájení:
9 října, 2020 @ 4:00 pm
Ukončení:
11 října, 2020 @ 3:00 pm
Cena:
5650Kč
Rubriky Akce:
, ,

Místo konání

Nouzov
Nouzov
Semily, 513 01 Česká republika
+ Google Mapa
Webová stránka:
http://www.havrdova.cz

Kapacita semináře byla již naplněna.