O mně

Doprovázím na cestě k nalezení svého jedinečného životního směru i ostatní, aby se cítili šťastnější, spokojenější, zkrátka sami sebou. Mojí vášní je objevování, zkoumání a hledání nových cest, jak žít život takový, jaký si přejeme. 

V životě jsem si často pokládala otázku PROČ?  a hledala skryté odpovědi v chování a jednání lidí. Číst „mezi řádky“, to je moje. Stejně tak jsem se snažila a snažím porozumět sobě, a tak mě cesta přivedla k psychologii a vůbec lásce k systému enneagramu, který mi můj život naprosto otočil vzhůru nohama.

Co mi dává smysl? Když cokoliv, co dělám a můžu dělat, přináší pocit naplnění a energie, které mám pak na rozdávání. Proto miluji semináře a sdílení všech lidí, se kterými se mohu během své práce potkávat. Není to jen práce, je to můj život.

 

VZDĚLÁNÍ

Jsem certifikovanou lektorkou enneagramu. Absolvovala jsem mezinárodní výcvik Enneagram Professional Training Program® ve společnosti VEVA CZ, jež je grantem výcviku školy Helen Palmer a Davida Danielse, Enneagram in Narative tradition.

  • Enneagram teacher – Certifikovaný program EPTP školy Trifold School of Enneagram StudiesTM Helen Palmer a M. D. prof. Dr. Davida Danielse (2016–2017)
  • Enneagram Certification Program – The Awareness To Action, Paris – Mario Sikora (2017)​
  • Institut für systemiches Enneagram – kouč systemického enneagramu – triadický výcvik – Gabriela von Witzleben (2018-2019)​

„Štěstí nespočívá v sobě samém, jako spíš v cestě za ním.“

×